خرید دمپایی بیمارستانی

خرید دمپایی بیمارستانی – اسلیپریو

خرید دمپایی بیمارستانی عمده ای در تهران و شهرستان ها و خارج از کشور از طریق شرکت اسلیپریو انجام می شود. دمپایی بیمارستانی در سایز های زنانه و مردانه و بچه گانه تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دمپایی روفرشی

دمپایی روفرشی – خرید عمده دمپایی زنانه

کارشناسان شرکت اسلیپریو در انتخاب محصول و تا تحویل محصول در کنار شما هستند. خریدی آرام و مطمئن را با شرکت اسلیپریو تجربه کنید.

بیشتر بخوانید
صندل طبی زنانه

صندل طبی زنانه مشخصات، قیمت، خرید|لیست قیمت |فروش عمده صندل طبی

صندل طبی زنانه در انواع طرح ها را می توانید از شرکت اسلیپریو خرید نمایید. پیشنهاد ما برای مراقبت از پا، استفاده از دمپایی طبی می باشد.

بیشتر بخوانید
فروش عمده دمپایی لاانگشتی

دمپایی لاانگشتی | فروش عمده دمپایی مردانه، زنانه وبچه گانه اسلیپریو

دمپایی لاانگشتی را در سایزهای مردانه، زنانه و بچه گانه از شرکت اسلیپریو تهیه نمایید. در این صفحه مدل های لاانگشتی شرکت اسلیپریو نمایش داده می شود.

بیشتر بخوانید

دمپایی طبی روفرشی با قیمت و مشخصات و با کیفیت و اصل

مشخصات ، قیمت و خرید دمپایی طبی روفرشی از شرکت اسلیپریو را در این صفحه با آن می پردازیم. دمپایی روفرشی به دلیل آنکه مدام و زیاد از آن استفاده می شود بهتر است طبی و آناتومیک باشد.

بیشتر بخوانید

نمایندگی فروش فوق العاده چکمه پلاستیکی شیک و ارزان

چکمه ها دارای ساق بلندی هستند و بالای مچ فرد را به خوبی پوشش می دهد. برای ساخت چکمه از لاستیک استفاده می شود و از این رو از نفوذ مایعات به داخل چکمه مقاومت می کند.

بیشتر بخوانید
صندل طبی

مرکز خرید دمپای طبی به صورت عمده فروشی با شرایط عالی

استفاده از صندل طبی برای کسانی که پاهای حساس دارند مناسب هست. صندل طبی شیک علاوه بر زیبا بودن، یک صندل راحتی برای استفاده روزمره می باشد.

بیشتر بخوانید

فروش عمده دمپایی صندل طبی اصفهان با متنوع ترین وبهترین کیفیت و قیمت

فروش دمپایی اصفهان از طریق شرکت اسلیپریو انجام می شود. شرکت اسلیپریو به تمام نقاط ایران ارسال بار دارد و شما می توانید با تماس گرفتن با این شرکت مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید

مرکزخرید صندل طبی مردانه با کیفیت عالی و با نازلترین قیمت

صندل طبی مردانه با زیره پیو و رویه جیر برای خرید عمده موجود می باشد. خریدران می توانند با دریافت مشاوره رایگان و ارسال سریع با تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس بگیرید